دنیای کوچک من

سلام به دوستای عزیزم.

واقعا این دو هفته دوم فروردین چقدر طولانیه. همیشه یک ماه کامل میای سرکار به اندازه این دو هفته دوم فروردین زمانش طولانی نمیشه. فکر کنم برای اینه که همه حقوقاشونو توی عید خرج کردن به امید سر ماه  اضافه شدن حقوقا انتظار میکشن.

امروز دلم می خواد راجع به یه موضوعی که همیشه بیشتر ما خانوما باهاش درگیریم صحبت کنم و نظرتون بدونم.

براتون پیش اومده تو تاکسی بشینینو یه آقایی هم که چه عرض کنم ... پیشتون بشینه؟ وای از روزی که قصدی داشته باشه. من نمی دونم این مردایی که تو تاکسی تنشونو به یه خانوم می چسبونن چه لذتی می برن. اینقدر من از این کار متنفرم که نگو. آخه مگه خودشون زن بچه مادر خواهر ندارن . یک لحظه فکر نمی کنن اگه پیش مادر یا خواهر خودشون یکی بشینه و اذیتشون کنه ؟

چند روز پیش منتظر تاکسی بودم  دیدم یه مرد حدود 30-35 ساله هر ماشینی جلوش نگه میداره سوار نمیشه. به محضی که من سوار یه تاکسی شدم (من همیشه اگه جلو خالی باشه سریع سوار میشم)این ماشینم جلوش خالی بود رفتم که بشینم یه پیرزنی اومد و گفت وسیله دارم بذار من جلو بشینم منم که خدای معرفت گفتم بفرمائید.

و بنده در عقب ماشین نشستم اون آقاهه هم که به هیچ ماشینی ok نمی داد از خدا خواسته و اومد کنار بنده.(یه کاپشنم در دستش احتمالا برای قصد پلیدش در دست داشت)سبز توی مسیر همش حس میکردم داره پاهاشو به پاهای من می چسبونه و من هی میرفتم اونورتر  دیگه داشتم میرفتم تو شیشه حالا خوبه من فقط 54 کیلو وزنمه جای کمی رو اشغال می کنم. بالاخره همون چیزی که فکر می کردم داشت اتفاق میوفتاد دستشو از زیر کاپشنش آورد به سمت من. و من دیگه تحمل نکردم و گفتم مرتیکه خجالت نمی کشی تنتو بچسبون به اون آقاهه کناریت چرا اینقدر به این سمت می یای. همون پیرزن جلویی برگشتو بهش گفت لعنت خدا بر شیطان  و ...

حالا این موردی بود که به طرف حرف میزنی و خودشو میکشه عقب یه مورد دیگه بود که یه پسر حدود 26-27 ساله بود  وقتی بهش توپیدم  اونم بهم توپید و گفت من که کاری ندارم نشستم دیگه خانوم. و من تعجب

حالا خوبه من  الانا دیگه حرف میزنم قبلنا که نوجوون بودم  و مدرسه میرفتم خجالت میکشیدمخجالت حرف بزنم و چیزی نمی گفتم در نهایت نرسیده به مقصدم پیاده میشدم.

واقعا هیچ وقت نتونستم درک کنم که  این مردها  چه فکری می کنن. و چه دلیلی داره این کارو میکنن؟اوه

 

یکشنبه ٢٩ فروردین ۱۳۸٩ | ۱٠:٢۱ ‎ق.ظ | پریا | نظرات () |

www . night Skin . ir